Menu Zamknij

Efekty Aqua Aerobiku

Dlaczego nasi klienci uwielbiają aqua aerobik?🤔

Ponieważ regularne zajęcia aqua aerobiku przynoszą spektakularne efekty przy wysiłku mniejszym niż na sali 😍

Zobaczysz, że po kilku sesjach aqua aerobiku:

💦Poprawisz swoją kondycję! Opór wody wymaga od Ciebie użycia dużej ilości energii, aby wykonać prosty ruch. Dlatego podczas zajęć pracujesz na przyspieszonym oddechu. Jaki jest tego skutek? Lepsza kondycja i zdrowsze serce!

💦Wysmuklisz sylwetkę! Twoje mięśnie w wodzie intensywnie pracują, a Ty spalasz mnóstwo zbędnych kalorii. Twoja wymarzona waga stanie się osiągalna!

💦Zwiększysz zakres ruchu! Podczas ćwiczeń w wodzie poruszasz się w inny sposób niż za powierzchni. Uruchamiasz dzięku temu mięśnie, które rzadko są używane w codziennym życiu. Dzięki temu łatwiej będzie Ci się poruszać na co dzień.

💦Zatrzymasz czas! Gdy poruszasz się w wodzie, tworzysz małe wiry i fale. Uderzają one w Twoją skórę i delikatnie ją masują. Dzięki temu jest bardziej elastyczna. Co to sprawia? Rzadziej pojawiają się zmarszczki, a cellulit się wygładza!

💦Zmniejszysz bóle kręgosłupa i kolan! Ćwicząc w wodzie, odciążasz te miejsca, które na powierzchni dźwigają Twój ciężar. W ten sposób zadbasz o kręgosłup i stawy!

💦Będziesz szczęśliwa i zrelaksowana! Aqua aerobik odpręża Twoje ciało, masując skórę i rozluźniając spięte mięśnie. Podczas aqua aerobiku uwalniają się również endorfiny – hormony szczęścia. Już po pierwszych zajęcia otrzymasz zastrzyk energii, a stres zniknie!

💦Poprawisz jakość swojego snu! Po zajęciach będziesz odprężona. Przełoży się to na łatwiejsze radzenie sobie ze stresem oraz spokojniejsze funkcjonowanie na co dzień. Dzięki temu będziesz szybciej zasypiała i spała głębszym snem, a rano będziesz wyspana i gotowa na wyzwania!

Pamiętaj również, że aqua aerobik jest jedną z najbezpieczniejszych form treningu! Lekarze polecają fitness w wodzie, ponieważ:

🐟Ćwiczenia w wodzie obniżają ryzyko kontuzji. Dzieje się tak dlatego, że w wodzie nasze ruchy są spowolnione, co uniemożliwia wykonanie gwałtownego ruchu.

🐟Woda odciąża kręgosłup i stawy. To z powodu wyporowości wody nasze ciało jest lżejsze, a kręgosłup i stawy odpoczywają.

🐟 Ćwiczenia w wodzie są bezpieczne dla osób początkujących i z nadwagą. W wodzie łatwiej rozpocząć aktywność, ponieważ podczas treningu dźwigamy mniejszy ciężar naszego ciała niż na powierzchni.

🐟 Aqua Aerobik pomaga utrzymać zdrową postawę.

🐟 Aqua Aerobik uczy kontrolować oddech, a co za tym idzie – poprawia kondycję, uczy radzenia sobie w sytuacjach stresowych i utrzymuje spokojny oddech na co dzień.

🧜Aqua aerobik jest dla osób w każdym wieku, początkujących i zaawansowanych, kobiet i mężczyzn. Każdy osiągnie wymarzone rezultaty i będzie czerpał przyjemność z zajęć🤩

Jesteś gotowa ćwiczyć razem z nami i osiągać niesamowite efekty? Zapisz się na listę osób oczekujących i dołącz do Aqua Aerobik z Figurą! 👉 https://www.aqua-aerobik.pl/lista-oczekujacych-wybierz…/

Opublikowany wAqua Aerobik

Przeczytaj również...