Menu Zamknij

Wyzwanie

Pierwszy raz rzucamy Ci wyzwanie.

Celem naszego wyzwania jest zwiększenie Twojej pewności i wiary w siebie poprzez osiąganie założonych celów. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam jak ogromny wpływ ma samodyscyplina w regularnej aktywności fizycznej, co w dużej mierze przekłada się na wyniki w pozostałych aspektach naszego życia.

NASZE WYZWANIE: Ćwicz regularnie na zajęciach aqua aerobiku.

TERMIN: od 2.11..2017 do 22.06.2018

MOTYWACJA: Twoje dobre samopoczucie, większa odporność, zdrowszy kręgosłup i piękne, jędrne ciało!

NAGRODA: Podczas Eventu w czerwcu zostanie wręczona nagroda niespodzianka dla wszystkich, którzy wytrwają w wyzwaniu do końca.

ZASADY WYZWANIA:

1. Należy regularnie uczęszczać na zajęcia aqua aerobiku.
2. Można opuścić tylko 2 zajęcia w danym miesiącu, aby dany miesiąc był zaliczony.
3. Zgłoszenia do udziału w wyzwaniu należy wysłać do dnia 31.10.2017 na adres e-mail: biuro@figura.waw.pl lub smsem na numer telefonu 506899236 o treści: ” Podejmuję wyzwanie, imię i nazwisko oraz lokalizacja zajęć”
4. O wynikach będziemy informować na bieżąco co miesiąc podając liczbę osób trwających w wyzwaniu. Aby zachować Twoją anonimowość podamy tylko imię i pierwszą literę nazwiska lub pseudonim.

WYNIKI ZREALIZOWANIA ZADANIA:

1. 2.11.2017 zostanie opublikowana lista osób, które zgłosiły się do wyzwania. Lista zostanie opublikowana na naszym blogu, facebooku oraz w mailu, który otrzymasz. Aby zachować Twoją anonimowość podamy tylko imię i pierwszą literę nazwiska lub pseudonim. Pomoże Ci to zidentyfikować Siebie na liście. Jeżeli zgłosiłaś swój udział a nie ma Cię na liście skontaktuj się z nami.
2. Do 10 dnia każdego miesiąca będą udostępnione wyniki wyzwania na blogu, facebook, mailem.
3. Końcowe wyniki zostaną ogłoszone w czerwcu, a na zakończenie podczas eventu zostaną wręczone nagrody niespodzianki.

Podejmij WYZWANIE i dołącz do grona miłośników aqua aerobiku już dziś!

Do 31.10.2017 wyślij na adres e-mail: biuro@figura.waw.pl lub smsem na numer telefonu 506899236 zgłoszenie o treści: ” Podejmuję wyzwanie, imię i nazwisko oraz lokalizacja zajęć”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *