Menu Zamknij
 1. Możesz wybrać karnet 1 miesięczny subkrypcyjny lub zwykły bądź 3 miesięczny subkrypcyjny lub zwykły.
 2. Wykupując karnet 1 miesięczny na dany miesiąc obowiązuje on w danym miesiącu, natomiast  karnet 3 miesięczny dotyczy danego miesiąca i 2 kolejnych miesięcy.
 3. Cena równa się ilość zajęć w danym miesiącu lub w ciągu 3 miesięcy razy cena jednostkowa danego karnetu  opisana w zakładce cennik – w karnecie zakupionym w trakcie miesiąca cena liczona jest od momentu zakupu do końca miesiąca.
 4. Aby dokonać zapisu przez karnet subskrypcyjny należy wpisać dane zwykłej karty płatniczej lub kredytowej.
 5. Płatność subskrypcyjna będzie pobierana zawsze 16 dnia kolejnego miesiąca na następny miesiąc (karnet 1-miesięczny) lub 16 dnia poprzedzającego kolejny okres rozliczeniowy co 3 miesiące (karnet 3-miesięczny) zgodnie z ilością zajęć w danym okresie rozliczeniowym (niezależnie od daty pierwszej subskrypcji).
 6. Z subskrypcji można zrezygnować przed kolejnym okresem płatności (tj. przed 16-tym dniem danego miesiąca) pisząc do nas maila na adres figura.waw@gmail.com lub samodzielnie w panelu klienta w zakładce subskrypcje.
 7. Jeżeli pojawiają się problemy i karta „nie działa” to prosimy o kontakt z bankiem, bo prawdopodobnie mają Państwo ustawione limity odnośnie płatności cyklicznych przez Internet  lub błędnie podają Państwo kod CVC (znajduje się na drugiej stronie karty).
 8. Płatność subskrypcyjna gwarantuje miejsce w grupie na kolejny miesiąc.
 9. Jeżeli będziesz miał problem techniczny z zakupem karnetu, to obejrzyj instrukcję video lub zadzwoń na numer: 575 040 707 lub napisz na maila: figura.waw@gmail.com
   

Aby kupić karnet:

Kliknij w pole poniżej i wybierz basen z rozwijanej listy: