cynthia clopper dissertation doc popcorn business plan black plague essay preparing a research proposal for a phd essay on the cold war
Menu Zamknij

Szkolenie "Aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć" plus praktyki gratis

Zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu

Pola oznaczone * są wymagane
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych do przesyłania informacji dotyczących organizowanych zajęć dla Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne „FIGURA” Sp. z o.o., ul. Abrahama 2a/1, 03-982 Warszawa NIP 113-286-03-32 biuro@figura.waw.pl , tel.506 899 236, oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie do wycofania zgody w każdym czasie. (podstawą przetwarzania jest uzasadniony interes prawny Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f RODO oraz ustawa z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne)*

 1. OPIS SZKOLENIA: Firma „Figura” działa od 1997 roku. Jako pierwsza w Warszawie rozpoczęła prowadzenie i organizowanie zajęć aqua aerobiku. W tej chwili prowadzimy zajęcia na 12 basenach na terenie Warszawy, a także współpracujemy z różnymi instytucjami, gdzie organizujemy i prowadzimy zajęcia aqua aerobiku. Organizowane przez nas szkolenie jest wynikiem wieloletnich doświadczeń.  Każdy z instruktorów, który weźmie udział w szkoleniu będzie miał możliwość przyszłej współpracy na zastępstwo lub na stałe w charakterze instruktora w firmie Figura.

Czego nauczysz się na szkoleniu? Poznasz:

 • główne zagadnienia dotyczące zajęć aqua aerobiku,
 • techniki zasad prowadzenia zajęć zarówno na płytkiej jak i głębokiej wodzie,
 • ćwiczenia z użyciem różnego rodzaju sprzętu,
 • zasady bezpieczeństwa podczas ćwiczeń w wodzie,
 • jak rozplanować zajęcia aqua aerobiku,
 • zasady budowania relacji z klientami,
 • na prośbę uczestników dodaliśmy godzinny moduł, w którym każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnie poprowadzić blok ćwiczeń.

Najbliższe szkolenie odbędzie się na przełomie marca lub kwietnia:

10.00 – 11.00 – sala
15 min – przerwa, jedzenie
11.15 – 12.15 – sala
15 min – przerwa, przebranie
12.30 – 14.15 – basen szkolenie Agata
14.15 – 14.45 – pokaz, prowadzenie zajęć przez uczestników
15 min – przebranie i jedzenie
15.00 – 15.30 – pokaz ćwiczeń na sali

MIEJSCE: ul. Geodetów 1 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7

Szkolenie poprowadzi: mgr Agata Korczykowska

Fizjoterapeuta, trener personalny, instruktor fitness i aqua aerobik, w branży od 10 lat.

Wymagania: student lub absolwent AWF, IKW, Akademia Medyczna lub innej uczelni Wydział rehabilitacja lub rekreacja lub instruktor fitness.

Każdy z uczestników otrzyma:

 1. Certyfikat ukończenia szkoleniu i lub warsztatów aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć.
 2. Istnieje możliwość uzyskania drugiego certyfikatu odbywając min 5 zajęć praktycznych aqua aerobiku, które odbywasz na naszych zajęciach w ciągu 3 miesięcy całkowicie za darmo.
 3. Materiały szkoleniowe.
 4. Każdy uczestnik zostanie wpisany do bazy instruktorów aqua aerobiku CRR Figura i będzie otrzymywał informacje o możliwości współpracy.

Możesz zapisać się tylko na szkolenie podstawowe lub tylko warsztaty lub szkolenie i warsztaty (wtedy otrzymujesz zniżkę)

Zapisu można dokonać przez stronę https://www.aqua-aerobik.pl/produkt/szkolenie/

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami na instruktora aqua aerobiku to skontaktuj się z nami tel. 506 899 236

lub mail centrum.figura@gmail.com

UWAGA ! Specjalna zniżka dla osób, które mają ukończoną fizjoterapię. Prosimy o kontakt w sprawie kodu zniżkowego.

Zapisu można dokonać przez stronę https://karnety.aqua-aerobik.pl/produkt/szkolenie/

Dlaczego warto szkolić się u nas?

 1. ponieważ mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tych zajęć i stawiamy przede wszystkim na praktykę;
 2. dodatkowo tylko u nas po ukończeniu kursu po którym otrzymujesz certyfikat możesz otrzymać drugi certyfikat odbywając odpowiednią ilość godzin praktycznych, które odbywasz na naszych zajęciach całkowicie za darmo;
 3. istnieje możliwość pracy dla najlepszych w naszej firmie.

Opinia naszych kursantów:

Maria Siarkiewicz „Szkolenie Aqua Aerobik organizowane przez Centrum Figura było dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. Bardzo  wartościowym atutem tego szkolenia jest możliwość odbycia praktyk po jego zakończeniu. Po odbyciu praktyk zaproponowano mi współpracę – prowadzenie zajęć aqua aerobiku na basenie przy ulicy Niegocińskiej”

Paulina Pietryka „Szkolenie Aqua Aerobic Figura było prowadzone bardzo ciekawie. Była to duża dawka wiedzy i praktyki w krótkim czasie. Bardzo Polecam. Współpracuje z Centrum Figura prowadzę zajęcia na basenie przy ul Namysłowskiej”

Agnieszka Witkowska „Szkolenie prowadzone przez Centrum Figura z Aqua Aerobiku zdecydowanie dało mi ogromnego kopa do dalszej pracy.
Wyniosłam z niego mnóstwo nowych pomysłów i i ciekawych rozwiązań różnego rodzaju ćwiczeń. Z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu kto chce zacząć przygodę z Aqua Aerobikiem. Prowadzę zajęcia na basenie przy ulicy Niegocińskiej, Gubinowskiej oraz w Piasecznie”

Dlaczego warto ukończyć szkolenie „Aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć” i warsztaty Aqua Aerobik w praktyce?

  1. Zajęcia aqua aerobiku stają się coraz bardziej popularne, liczba basenów rośnie i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że są one bardzo skuteczne.
  2. Zajęcia te są przeznaczone również dla osób starszych, a jak wiemy społeczeństwo się starzeje i takich osób jest coraz więcej oraz mają coraz większą świadomość, że należy dbać o swoje zdrowie.
  3. Zajęcia aqua aerobiku to połączenie fitnessu z rehabilitacją. Ponieważ ćwiczenia wykonywane są w wodzie w odciążeniu mogą brać w nich udział osoby, które mają problemy z kręgosłupem, stawami, z dużą nadwagą, a więc osoby, które nie mogą brać udziału w innych rodzajach ćwiczeń. Dlatego liczba osób uczęszczających na zajęcia aqua aerobiku na pewno będzie rosła.
  4. Z naszego doświadczenia wynika, że jest bardzo dużo instruktorów zajęć fitness natomiast liczba instruktorów zajęć aqua aerobiku wciąż jest niewystarczająca na rynku.

Zawód instruktora aqua aerobiku na pewno będzie jeszcze długo poszukiwanym zawodem na rynku. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat szkolenia „Aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć” zadzwoń do nas a odpowiemy na wszystkie twoje pytania nr tel. 506 899 236.

Zapisu można dokonać przez stronę https://www.aqua-aerobik.pl/produkt/szkolenie/

Szkolenie i warsztaty są organizowane przez Fit-me s.c. Katarzyna Żylik,  Jadwiga Piekut, ul. Abrahama 2a/1, 03-982 Warszawa, NIP: 113-284-39-31

Numer konta:  31 1140 2004 0000 3502 7856 9398

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami na instruktora aqua aerobiku to skontaktuj się z nami telefonicznie 506 899 236 lub mailowo figura.waw@gmail.com

Możesz również zapisać się na naszą listę osób zainteresowanych szkoleniami. Dzięki temu poinformujemy Cię o organizacji kolejnych szkoleń.