Menu Zamknij

Jeżeli ten termin Ci nie odpowiada to zapisz się na listę zainteresowanych to poinformujemy Cię o terminie kolejnego szkolenia w pierwszej kolejności.

Odtwórz wideo

OPIS SZKOLENIA: 

Firma „Figura” działa od 1997 roku. Jako pierwsza w Warszawie rozpoczęła prowadzenie i organizowanie zajęć aqua aerobiku. W tej chwili prowadzimy zajęcia na 12 basenach na terenie Warszawy, a także współpracujemy z różnymi instytucjami, gdzie organizujemy i prowadzimy zajęcia aqua aerobiku. Organizowane przez nas szkolenie jest wynikiem wieloletnich doświadczeń.  Każdy z instruktorów, który weźmie udział w szkoleniu będzie miał możliwość przyszłej współpracy na stałe lub na zastępstwo w charakterze instruktora w Centrum Figura.

Czego nauczysz się na szkoleniu? Poznasz:

 • główne zagadnienia dotyczące zajęć aqua aerobiku,
 • techniki zasad prowadzenia zajęć zarówno na płytkiej jak i głębokiej wodzie,
 • ćwiczenia z użyciem różnego rodzaju sprzętu,
 • zasady bezpieczeństwa podczas ćwiczeń w wodzie,
 • jak rozplanować zajęcia aqua aerobiku,
 • zasady budowania relacji z klientami,
 • na prośbę uczestników dodaliśmy godzinny moduł, w którym każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnie poprowadzić blok ćwiczeń.

Agenda

10.00- 11.00 – sala
15 min – przerwa, jedzenie
11.15- 12.15- sala
15 min – przerwa, przebranie
12.30 – 14.15- basen szkolenie Agata
14.15 – 14.45- pokaz, prowadzenie zajęć przez uczestników
15 min – przebranie i jedzenie
15.00 – 15.30 – pokaz ćwiczeń na sali

 

MIEJSCE: ul Geodetów 1 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7

Szkolenie poprowadzi: mgr Agata Korczykowska

Fizjoterapeuta, trener personalny, instruktor fitness i aqua aerobik, w branży od 10 lat.

Wymagania: student lub absolwent AWF, IKW, Akademia Medyczna lub innej uczelni Wydział rehabilitacja lub rekreacja lub instruktor fitness.

Każdy z uczestników otrzyma:

 1. Certyfikat ukończenia szkolenia aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć.
 2. Materiały szkoleniowe.
 3. Każdy uczestnik zostanie wpisany do bazy instruktorów aqua aerobiku CRR Figura i będzie otrzymywał informacje o możliwości współpracy.

Cennik

Cena:

Do 31 STYCZNIA cena ZNIŻKOWA:

 • cena 449 zł

Od 1 LUTEGO cena:

 • cena 549 zł

Zakupu możesz dokonać bezpośrednio przelewem na konto:

za pośrednictwem strony internetowej:

https://www.aqua-aerobik.pl/kategoria-produktu/szkolenia/

Kontakt telefoniczny 733 412 477

Dlaczego warto szkolić się u nas?

 1. ponieważ mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tych zajęć i stawiamy przede wszystkim na praktykę;
 2. dodatkowo tylko u nas po ukończeniu kursu, po którym otrzymujesz certyfikat możesz bezpłatnie odbywać praktyki na naszych zajęciach;
 3. istnieje możliwość pracy dla najlepszych w naszej firmie.

Opinia naszych kursantów:

Maria Siarkiewicz „Szkolenie Aqua Aerobik organizowane przez Centrum Figura było dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. Bardzo  wartościowym atutem tego szkolenia jest możliwość odbycia praktyk po jego zakończeniu. Po odbyciu praktyk zaproponowano mi współpracę – prowadzenie zajęć aqua aerobiku na basenie przy ulicy Niegocińskiej”

Paulina Pietryka „Szkolenie Aqua Aerobic Figura było prowadzone bardzo ciekawie. Była to duża dawka wiedzy i praktyki w krótkim czasie. Bardzo Polecam. Współpracuje z Centrum Figura prowadzę zajęcia na basenie przy ul Namysłowskiej”

Agnieszka Witkowska „Szkolenie prowadzone przez Centrum Figura z Aqua Aerobiku zdecydowanie dało mi ogromnego kopa do dalszej pracy.
Wyniosłam z niego mnóstwo nowych pomysłów i i ciekawych rozwiązań różnego rodzaju ćwiczeń. Z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu kto chce zacząć przygodę z Aqua Aerobikiem. Prowadzę zajęcia na basenie przy ulicy Niegocińskiej, Gubinowskiej oraz w Piasecznie”

Anna Wocial „Witam serdecznie, bardzo polecam tego typu szkolenie z instruktorką Panią Agatą Korczykowską. Widać profesjonalne podejście do tematu oraz wiedza i doświadczenie. Na przykładzie Pani Agaty chciałabym pójść przykładem by być tak dobrą instruktorką aqua-aerobik. Stawiam ocenę 5+, każde doświadczenie tego typu biorę bardzo do siebie i chciałabym być tak dobra jak owa instruktorka. Jest to moje najlepsze doświadczenie zawodowe, którego na pewno nigdy nie będę żałowała. Liczę na swoje zaangażowanie w byciu dobrą instruktorką. Jeszcze raz polecam serdecznie.”

Paulina Staszewska  „Jestem zadowolona ze szkolenia, ponieważ dużo się dowiedziałam od strony praktycznej jak i teoretycznej. Polecam odbycie szkolenia.”

Renata Sekuła „Szkolenie polecam. Szkoleniowiec Agata super osoba, podejście profesjonalne. Podejście bardzo indywidualne dla każdego. Liczy się z każdym zdaniem, bardzo pomocna i wspierająca, wszystko tłumaczy jak należy. Uśmiechnięta i bardzo miła.”

Jolanta Lesiakowska  „Kurs Aqua Aerobiku zrobił na mnie wrażenie. Dowiedziałam się wiele o podejściu do klienta. Poznałam wiele ćwiczeń i zastosowanie sprzętów na różne sposoby. Bardzo mi się podobało całe szkolenie, ponieważ było zabawnie, co sprawiło, że chętnie brałam udział w kursie.”

Magdalena Ostyk-Syrewicz  „Profesjonalne szkolenie. Podoba mi się to, że zapewnione są praktyki, które są bardzo ważne. Prowadzone zajęcia aqua-aerobik były poprowadzone bardzo dobrze metodycznie, super prowadzenie. Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się na to szkolenie.”

Beata Burczyńska  „Samo szkolenie teoretyczne przeprowadzone w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Przekaż merytoryczny bardzo treściwy. Trenerka bardzo otwarta pełna energii w teorii jak i w praktyce. Z przyjemnością takie szkolenie odbyła bym przez dwa dni bo aż czuję niedosyt. Z przyjemnością i z wielką chęcią w przyszłości rozpoczęłabym prowadzenie zajęć aqua aerobiku. W dzisiejszym szkoleniu udało mi się przełamać „Lody”, brak odwagi i udało mi się troszkę bardziej uwierzyć w siebie. Dziękuję.”

Dominika Świtkowska  „Dużo pozytywnej energii i wiedzy! Niezapomniany czas i doświadczenie, które polecam każdemu!”

Joanna Wojtecka „Profesjonalnie, merytorycznie na wysokim poziomie. Szkoleniowiec bardzo dobrze przygotowany z dobrym poczuciem humoru. Atmosfera bardzo dobra. Zajęcia bardzo dobrze prowadzone, jasne, zrozumiałe. Moduł z prowadzeniem zajęć przez uczestników jest strzałem w 10. Organizacja również bez zastrzeżeń. Certyfikaty bardzo mi się podobają. Polecam to szkolenie. Cena również bardzo przyzwoita.”

Katarzyna Dąbrowska  „Szkolenie poprowadzone na bardzo wysokim poziomie, przez doświadczona instruktorkę, która z uśmiechem na ustach przekazała nam swoja wiedzę. Dzięki szkoleniu poszerzyłam swój wachlarz możliwości oraz zaczerpnęłam nowe pomysły na urozmaicenie swoich zajęć. Dużo zajęć z praktyki co jest dodatkowym atutem.”

Katarzyna Seferyńska  „Szkolenie nastawione na praktykę, co jest dużym plusem. Dużo łatwiej dla instr. fitness niż osób nie związanych z fitnessem. Doświadczony szkoleniowiec, przesympatyczna osoba, świetnie prowadząca zajęcia.”

Zuzanna Pilipiuk  „Praktyczne szkolenie z dużą dawką wiedzy, dobrej energii i nowych umiejętności. Fantastyczna prowadząca z energią i mocą. W trakcie naprawdę porządny trening. Czuć także, że uczestnicy są ważni dla organizatorów – liczą się z z ich potrzebami i ich szanują. Świetne szkolenie, warto było tu być.”

Marta Firek  „Pozytywnie i profesjonalnie”

Magdalena Orzech  „Dzięki Szkoleniu poszerzyłam swoja wiedze, ale też dowiedziałam się wielu praktycznych wskazówek. Myślę, że pozwala ono poczuć się pewniej, aby w przyszłości stać się dobrym instruktorem. Jeszcze bardziej niż dotychczas potwierdziło moje uwielbienie do aqua aerobic.”

Emilia Papużyńska  „Uważam szkolenie za świetnie zorganizowane i godne polecenia każdemu. Po odbytych już wcześniej zastępstwach AQUA na innym basenie w przeszłości, szkolenie z Agatą pomogło mi uschematyzować plan działania i znaleźć najważniejsze aspekty w Aqua aerobiku.”

Katarzyna Roszkowska  „Bardzo fajnie przygotowany plan szkolenia. Organizacyjnie wszystko super. Bardzo miła i profesjonalna kadra instruktorska.”

Monika Błachnio „Super szkolenie. Profesjonalna i przygotowana prowadząca, która przekazała mi dużą wiedzę praktyczną nt. prowadzenia zajęć aqua aerobik. Bardzo dobra organizacja i przyjazna atmosfera.”

Emilia M. Szymańska  „Bardzo ciepła, sympatyczna atmosfera! Spokojne wyjaśnienie, podane cele i tematyka ćwiczeń! Wszystkie elementy poprowadzenia zajęć! Jestem bardzo zadowolona! Szczególnie z możliwości wzięcia udziału w ćw. w basenie, wspaniałe doświadczenie! móc popatrzeć na autorytet!”

Marta Łuczyńska  „Dzięki szkoleniu, które było bardzo ciekawe, pełne wiedzy i przedstawiające pracę w całej okazałości można podjąć słuszną decyzję na kontynuowanie tej drogi zawodowej.”

Katarzyna Jakóbczak  „Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Instruktor szkolacy z ogromną wiedzą i całym „wachlarzem” ćwiczeń.”

Nela Sicińska  „Podobało mi się. Było bardzo przydatne i zwróciła uwagę na wszystkie elementy prowadzenia zajęć, które zadowolą klientów”

Maria Stachów-Dziura  „Szkolenie zorganizowane w odpowiednio dużej sali. Mała grupa zapewniająca indywidualne podejście. Łatwy przekaz informacji. Proste przykłady. Polecam każdemu kto chce zacząć pracę z Aqua Aerobikiem.”

Yulia Aleksandrovna  „Uczestniczyłam w kursie Aqua aerobik, który odbył się 17 października. W grupie było 10 osób i tylko ja nie mówiłam dobrze po polsku, ale mogę powiedzieć, że szkolenie było łatwe i zrozumiałe, w ciekawy sposób. Dużo się nauczyłam, próbowałam nowych ćwiczeń w wodzie. Atmosfera była świetna, było wystarczająco dużo praktyki i teorii. Wróciłam do domu bardzo zmęczona, ale szczęśliwa. Bardzo chcę kontynuować uprawianie aerobiku w wodzie i dziękuję za dobry poziom kursu i cieszę się, że wybrałam aqua aerobik z Figurą.

Dlaczego warto ukończyć szkolenie „Aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć” i warsztaty Aqua Aerobik w praktyce?

  1. Zajęcia aqua aerobiku stają się coraz bardziej popularne, liczba basenów rośnie i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że są one bardzo skuteczne.
  2. Zajęcia te są przeznaczone również dla osób starszych, a jak wiemy społeczeństwo się starzeje i takich osób jest coraz więcej oraz mają coraz większą świadomość, że należy dbać o swoje zdrowie.
  3. Zajęcia aqua aerobiku to połączenie fitnessu z rehabilitacją. Ponieważ ćwiczenia wykonywane są w wodzie w odciążeniu mogą brać w nich udział osoby, które mają problemy z kręgosłupem, stawami, z dużą nadwagą, a więc osoby, które nie mogą brać udziału w innych rodzajach ćwiczeń. Dlatego liczba osób uczęszczających na zajęcia aqua aerobiku na pewno będzie rosła.
  4. Z naszego doświadczenia wynika, że jest bardzo dużo instruktorów zajęć fitness, natomiast liczba instruktorów zajęć aqua aerobiku wciąż jest niewystarczająca na rynku.

Zawód instruktora aqua aerobiku na pewno będzie jeszcze długo poszukiwanym zawodem na rynku. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat szkolenia „Aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć” zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie twoje pytania nr tel. 733 412 477.

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami na instruktora aqua aerobiku to skontaktuj się z nami

telefonicznie 733 412 477 lub mailowo figura.waw@gmail.com

Jeżeli powyższy termin Ci nie odpowiada to zapisz się na naszą listę osób zainteresowanych szkoleniem. Dzięki temu poinformujemy Cię o organizacji kolejnych szkoleń.

Zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu:

Imię:
Nazwisko:
Email:
Telefon: