TERMIN: 8 i 9 grudnia. Szkolenie odwołane.
Dlaczego warto ukończyć szkolenie na instruktora aqua aerobiku?

Informacje na ten ten temat znajdziesz na filmie:

Dlaczego warto zostać instruktorem aqua fitnessu?

 1. Zajęcia aqua aerobiku stają się coraz bardziej popularne, liczba basenów rośnie i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że są one bardzo skuteczne.
 2. Zajęcia te są przeznaczone również dla osób starszych, a jak wiemy społeczeństwo się starzeje i takich osób jest coraz więcej oraz mają coraz większą świadomość, że należy dbać o swoje zdrowie.
 3. Zajęcia aqua aerobiku to połączenie fitnessu z rehabilitacją. ponieważ ćwiczenia wykonywane są w wodzie w odciążeniu mogą brać w nich udział osoby, które mają problemy z kręgosłupem, stawami, z dużą nadwagą, a więc osoby, które nie mogą brać udziału w innych rodzajach ćwiczeń. Dlatego liczba osób uczęszczających na zajęcia aqua aerobiku na pewno będzie rosła.
 4. Z naszego doświadczenia wynika, że jest bardzo dużo instruktorów zajęć fitness natomiast liczba instruktorów zajęć aqua aerobiku wciąż jest niewystarczająca na rynku.

OPIS SZKOLENIA: Firma “Figura” działa od 1997 roku. Jako pierwsza w Warszawie rozpoczęła prowadzenie i organizowanie zajęć aqua aerobiku. W tej chwili prowadzimy zajęcia na 11 basenach na terenie Warszawy, a także współpracujemy z różnymi instytucjami, gdzie organizujemy i prowadzimy zajęcia aqua aerobiku. Organizowane przez nas szkolenie jest wynikiem wieloletnich doświadczeń. Nasza firma stale się rozwija. Głównym celem organizowanego przez nas szkolenia jest pozyskanie nowych, dobrze wykwalifikowanych instruktorów do prowadzenia zajęć. Każdy z instruktorów, który weźmie udział w szkoleniu będzie miał możliwość przyszłej współpracy na zastępstwo lub na stałe w charakterze instruktora w firmie Figura.

Czego nauczysz się na szkoleniu? Poznasz:

 • główne zagadnienia dotyczące zajęć aqua aerobiku,
 • techniki zasad prowadzenia zajęć zarówno na płytkiej jak i głębokiej wodzie,
 • ćwiczenia z użyciem różnego rodzaju sprzętu,
 • zasady bezpieczeństwa podczas ćwiczeń w wodzie,
 • jak rozplanować zajęcia aqua aerobiku,
 • zasady budowania relacji z klientami.

TERMIN: 8 i 9 grudnia. Szkolenie odwołane.

Szkolenie poprowadzi:
mgr Emilia Wołyniec
Wykładowca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Warszawie
Trener I i II klasy sportowej, instruktor sportu i rekreacji.
Ekspert w dziedzinie aqua fitness, gerontologii.

Wymagania: student lub absolwent AWF, IKW, Akademia Medyczna lub innej uczelni Wydział rehabilitacja lub rekreacja lub instruktor fitness.

Każdy z uczestników otrzyma:

 1. Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu CRR Figura Aqua Instruktor.
 2. Istnieje możliwość uzyskania drugiego certyfikatu odbywając odpowiednią ilość godzin praktycznych, które odbywasz na naszych zajęciach całkowicie za darmo.
 3. Materiały szkoleniowe.
 4. Każdy uczestnik zostanie wpisany do bazy instruktorów aqua aerobiku CRR Figura i będzie otrzymywał informacje o możliwości pracy.

Cena promocyjna szkolenia to 499 zł (dla pierwszych 5 osób), cena regularna to 549 zł.

Dlaczego warto ukończyć szkolenie na instruktora aqua aerobiku w Centrum Figura?

 1. ponieważ mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tych zajęć i stawiamy przede wszystkim na praktykę.
 2. dodatkowo tylko u nas po ukończeniu kursu po którym otrzymujesz certyfikat możesz otrzymać drugi certyfikat odbywając odpowiednią ilość godzin praktycznych, które odbywasz na naszych zajęciach całkowicie za darmo.
 3. istnieje możliwość pracy dla najlepszych w naszej firmie.

Zawód instruktora aqua aerobiku na pewno będzie jeszcze długo poszukiwanym zawodem na rynku. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat szkolenia na instruktora aqua aerobiku zadzwoń do nas a odpowiemy na wszystkie twoje pytania nr tel. 506 889 236

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami na instruktora aqua aerobiku to skontaktuj się z nami telefonicznie 506 899 236 lub mailowo figura.waw@gmail.com