Menu Zamknij

Aqua Aerobik Instruktor

Chcesz zapisać się na szkolenie? Zapisz się na listę osób zainteresowanych, a my poinformujemy Cię o najbliższym szkoleniu

CHCĘ ZAPISAC SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH
 • ZAGADNIENIA

  Poznasz główne zagadnienia dotyczące zajęć aqua aerobiku.

 • ĆWICZENIA

  Zobaczysz ćwiczenia z użyciem różnego rodzaju sprzętu.

 • BUDOWANIE RELACJI

  Poznasz zasady budowania relacji z klientami.

 • PRAKTYKA

  na prośbę uczestników dodaliśmy godzinny moduł, w którym każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnie poprowadzić blok ćwiczeń.

 • TECHNIKI

  Poznasz techniki zasad prowadzenia zajęć zarówno na płytkiej jak i głębokiej wodzie.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Poznasz zasady bezpiecznych ćwiczeń w wodzie.

 • PLANOWANIE

  Nauczysz się jak rozplanować zajęcia aqua aerobiku.

 • WSPÓŁPRACA

  Każdy uczestnik zostanie wpisany do bazy instruktorów aqua aerobiku CRR Figura i będzie otrzymywał informacje o możliwości współpracy.

Agata Korczykowska

MGR AGATA KORCZYKOWSKA

Agata z wykształcenia jest fizjoterapeutką. Jest instruktorką aqua aerobiku oraz trenerem personalnym. Dodatkowo, jest naszym trenerem i prowadzącą szkolenia - ,,Aqua Aerobik Instruktor'' dla Centrum Figura. W branży jest już od ponad 10 lat.

Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne ,,FIGURA” istnieje od 1997 r. Jako pierwsi wprowadziliśmy zajęcia aqua-aerobiku na rynek warszawski. Dlatego też możemy poszczycić się największym doświadczeniem w tym zakresie.

W tej chwili zajęcia aqua-aerobiku prowadzimy w 16 lokalizacjach na terenie Warszawy i okolic. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów fizjoterapeutów – absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego oraz Akademii Medycznej, co przekłada się na wysoki poziom, bezpieczeństwo i efektywność zajęć. Organizowane przez nas szkolenie jest wynikiem wieloletnich doświadczeń.  Każdy z instruktorów, który weźmie udział w szkoleniu będzie miał możliwość przyszłej współpracy na zastępstwo lub na stałe w charakterze instruktora w firmie Figura.

Centrum ,,FIGURA” była gościem programów telewizyjnych takich, jak „Pytanie na Śniadanie”.

 • CERTYFIKAT

  Certyfikat ukończenia szkoleniu aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć.

 • MATERIAŁY SZKOLENIOWE

  W każdej chwili możesz wrócić do materiałów, które były na szkoleniu.

 • MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY

  Każdy uczestnik zostanie wpisany do bazy instruktorów aqua aerobiku CRR Figura i będzie otrzymywał informacje o możliwości współpracy.

 • OSIĄGNIESZ WYŻSZY POZIOM PROWADZENIA ZAJĘĆ

  Zobaczysz ćwiczenia z użyciem różnego rodzaju sprzętu.

Aqua Aerobik Instruktor

Chcesz zapisać się na szkolenie? Zapisz się na listę osób zainteresowanych, a my poinformujemy Cię o najbliższym szkoleniu.

CHCĘ ZAPISAC SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH

Aqua Aerobik Instruktor

Chcesz zapisać się na szkolenie? Zapisz się na listę osób zainteresowanych, a my poinformujemy Cię o najbliższym szkoleniu.

CHCĘ ZAPISAC SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH

„Dzięki Szkoleniu poszerzyłam swoja wiedze, ale też dowiedziałam się wielu praktycznych wskazówek. Myślę, że pozwala ono poczuć się pewniej, aby w przyszłości stać się dobrym instruktorem. Jeszcze bardziej niż dotychczas potwierdziło moje uwielbienie do aqua aerobic.”

Magda Orzch

uczestniczka, instrukorka Aqua Aerobik z Figurą

 „Uważam szkolenie za świetnie zorganizowane i godne polecenia każdemu. Po odbytych już wcześniej zastępstwach AQUA na innym basenie w przeszłości, szkolenie z Agatą pomogło mi uschematyzować plan działania i znaleźć najważniejsze aspekty w Aqua aerobiku.”

Emilia Papużyńska

uczestniczka

Bardzo fajnie przygotowany plan szkolenia. Organizacyjnie wszystko super. Bardzo miła i profesjonalna kadra instruktorska.”

Katarzyna Roszkowska

uczestniczka

 „Szkolenie zorganizowane w odpowiednio dużej sali. Mała grupa zapewniająca indywidualne podejście. Łatwy przekaz informacji. Proste przykłady. Polecam każdemu kto chce zacząć pracę z Aqua Aerobikiem.”

Maria Stachów-Dziura

uczestniczka, instruktorka Aqua Aerobik z Figurą

„Uczestniczyłam w kursie Aqua aerobik, który odbył się 17 października. W grupie było 10 osób i tylko ja nie mówiłam dobrze po polsku, ale mogę powiedzieć, że szkolenie było łatwe i zrozumiałe, w ciekawy sposób. Dużo się nauczyłam, próbowałam nowych ćwiczeń w wodzie. Atmosfera była świetna, było wystarczająco dużo praktyki i teorii. Wróciłam do domu bardzo zmęczona, ale szczęśliwa. Bardzo chcę kontynuować uprawianie aerobiku w wodzie i dziękuję za dobry poziom kursu i cieszę się, że wybrałam aqua aerobik z Figurą.”

Yulia Aleksandrovna

uczestniczka

 „Podobało mi się. Było bardzo przydatne i zwróciła uwagę na wszystkie elementy prowadzenia zajęć, które zadowolą klientów”

Nela Sicińska

uczestniczka

  „Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Instruktor szkolacy z ogromną wiedzą i całym „wachlarzem” ćwiczeń.”

Katarzyna Jakóbczak

uczestniczka

 „Dzięki szkoleniu, które było bardzo ciekawe, pełne wiedzy i przedstawiające pracę w całej okazałości można podjąć słuszną decyzję na kontynuowanie tej drogi zawodowej.”

Marta Łuczyńska

uczestniczka

 „Bardzo ciepła, sympatyczna atmosfera! Spokojne wyjaśnienie, podane cele i tematyka ćwiczeń! Wszystkie elementy poprowadzenia zajęć! Jestem bardzo zadowolona! Szczególnie z możliwości wzięcia udziału w ćw. w basenie, wspaniałe doświadczenie! móc popatrzeć na autorytet!”

Emilia M. Szymańska

uczestniczka

„Super szkolenie. Profesjonalna i przygotowana prowadząca, która przekazała mi dużą wiedzę praktyczną nt. prowadzenia zajęć aqua aerobik. Bardzo dobra organizacja i przyjazna atmosfera.”

Monika Błachnio

uczestniczka

 „Praktyczne szkolenie z dużą dawką wiedzy, dobrej energii i nowych umiejętności. Fantastyczna prowadząca z energią i mocą. W trakcie naprawdę porządny trening. Czuć także, że uczestnicy są ważni dla organizatorów – liczą się z z ich potrzebami i ich szanują. Świetne szkolenie, warto było tu być.”

Zuzanna Pilipiuk

uczestniczka

 „Szkolenie nastawione na praktykę, co jest dużym plusem. Dużo łatwiej dla instr. fitness niż osób nie związanych z fitnessem. Doświadczony szkoleniowiec, przesympatyczna osoba, świetnie prowadząca zajęcia.”

Katarzyna Seferyńska

uczestniczka

  „Szkolenie poprowadzone na bardzo wysokim poziomie, przez doświadczona instruktorkę, która z uśmiechem na ustach przekazała nam swoja wiedzę. Dzięki szkoleniu poszerzyłam swój wachlarz możliwości oraz zaczerpnęłam nowe pomysły na urozmaicenie swoich zajęć. Dużo zajęć z praktyki co jest dodatkowym atutem.”

Katarzyna Dąbrowska

uczestniczka

„Profesjonalnie, merytorycznie na wysokim poziomie. Szkoleniowiec bardzo dobrze przygotowany z dobrym poczuciem humoru. Atmosfera bardzo dobra. Zajęcia bardzo dobrze prowadzone, jasne, zrozumiałe. Moduł z prowadzeniem zajęć przez uczestników jest strzałem w 10. Organizacja również bez zastrzeżeń. Certyfikaty bardzo mi się podobają. Polecam to szkolenie. Cena również bardzo przyzwoita.”

Joanna Wojtecka

uczestniczka

 „Dużo pozytywnej energii i wiedzy! Niezapomniany czas i doświadczenie, które polecam każdemu!”

Dominika Świtkowska

uczestniczka

„Samo szkolenie teoretyczne przeprowadzone w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Przekaż merytoryczny bardzo treściwy. Trenerka bardzo otwarta pełna energii w teorii jak i w praktyce. Z przyjemnością takie szkolenie odbyła bym przez dwa dni bo aż czuję niedosyt. Z przyjemnością i z wielką chęcią w przyszłości rozpoczęłabym prowadzenie zajęć aqua aerobiku. W dzisiejszym szkoleniu udało mi się przełamać „Lody”, brak odwagi i udało mi się troszkę bardziej uwierzyć w siebie. Dziękuję.”

Beata Burczyńska

uczestniczka

 „Profesjonalne szkolenie. Podoba mi się to, że zapewnione są praktyki, które są bardzo ważne. Prowadzone zajęcia aqua-aerobik były poprowadzone bardzo dobrze metodycznie, super prowadzenie. Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się na to szkolenie.”

Magdalena Ostyk-Syrewicz

uczestniczka

„Kurs Aqua Aerobiku zrobił na mnie wrażenie. Dowiedziałam się wiele o podejściu do klienta. Poznałam wiele ćwiczeń i zastosowanie sprzętów na różne sposoby. Bardzo mi się podobało całe szkolenie, ponieważ było zabawnie, co sprawiło, że chętnie brałam udział w kursie.”

Jolanta Lesiakowska

uczestniczka

 „Szkolenie polecam. Szkoleniowiec Agata super osoba, podejście profesjonalne. Podejście bardzo indywidualne dla każdego. Liczy się z każdym zdaniem, bardzo pomocna i wspierająca, wszystko tłumaczy jak należy. Uśmiechnięta i bardzo miła.”

Renata Sekuła

uczestniczka

„Jestem zadowolona ze szkolenia, ponieważ dużo się dowiedziałam od strony praktycznej jak i teoretycznej. Polecam odbycie szkolenia.”

Paulina Staszewska

uczestniczka

„Witam serdecznie, bardzo polecam tego typu szkolenie z instruktorką Panią Agatą Korczykowską. Widać profesjonalne podejście do tematu oraz wiedza i doświadczenie. Na przykładzie Pani Agaty chciałabym pójść przykładem by być tak dobrą instruktorką aqua-aerobik. Stawiam ocenę 5+, każde doświadczenie tego typu biorę bardzo do siebie i chciałabym być tak dobra jak owa instruktorka. Jest to moje najlepsze doświadczenie zawodowe, którego na pewno nigdy nie będę żałowała. Liczę na swoje zaangażowanie w byciu dobrą instruktorką. Jeszcze raz polecam serdecznie.”

Anna Wocial

uczestniczka

„Szkolenie prowadzone przez Centrum Figura z Aqua Aerobiku zdecydowanie dało mi ogromnego kopa do dalszej pracy.
Wyniosłam z niego mnóstwo nowych pomysłów i i ciekawych rozwiązań różnego rodzaju ćwiczeń. Z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu kto chce zacząć przygodę z Aqua Aerobikiem. Prowadzę zajęcia na basenie przy ulicy Niegocińskiej, Gubinowskiej oraz w Piasecznie”

Agnieszka Witkowska

uczestniczka, instruktorka Aqua Aerobik z Figurą

„Szkolenie prowadzone przez Centrum Figura z Aqua Aerobiku zdecydowanie dało mi ogromnego kopa do dalszej pracy.
Wyniosłam z niego mnóstwo nowych pomysłów i i ciekawych rozwiązań różnego rodzaju ćwiczeń. Z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu kto chce zacząć przygodę z Aqua Aerobikiem. Prowadzę zajęcia na basenie przy ulicy Niegocińskiej, Gubinowskiej oraz w Piasecznie”

Paulina Pietryka

uczestniczka

 „Szkolenie Aqua Aerobik organizowane przez Centrum Figura było dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. Bardzo  wartościowym atutem tego szkolenia jest możliwość odbycia praktyk po jego zakończeniu. Po odbyciu praktyk zaproponowano mi współpracę – prowadzenie zajęć aqua aerobiku na basenie przy ulicy Niegocińskiej”

Maria Siarkiewicz

uczestniczka

„Super szkolenie, polecam dla nowych osób”

Natalia Chojnacka

uczestniczka, instruktorka Aqua Aerobik z Figurą

„ Szkolenie dało mi dużo wiedzy praktycznej i teoretycznej. Poznałam różne teorie prowadzenia zajęć aqua-aerobiku.”

Jagoda Bazylko

uczestniczka, instruktorka Aqua Aerobik z Figurą

„ Bardzo mi się podobało. Było ciekawie. Bardzo spodobały mi się ćwiczenia z przedmiotami. Chciałabym więcej praktyki. Mieszkam w Warszawie, ale jestem mobilna, bardzo chcę pracować na stałe, również na zastępstwa.”

Viktoriia Lysakowa

uczestniczka

„Szkolenie instruktora aqua-aerobiku było bardzo wartościowe. Szczególnie część praktyczna, kiedy cała grupa weszła do wody i mogliśmy na sobie poczuć działanie różnych ćwiczeń na ciało. Polecam serdecznie. Bardzo chętnie skorzystam jeszcze z kolejnych kursów ze względu na różnorodność prowadzenia i pomysłów jakie można czerpać od bardziej doświadczonych instruktorów.”

Anna Wieczorek

uczestniczka, instruktorka Aqua Aerobik z Figurą

„ Szkolenie aqua-aerobiku przeprowadzone było bardzo profesjonalnie, jednocześnie w bardzo przyjaznej atmosferze. Zajęcia praktyczne obejmowały różnorodny zakres ćwiczeń oraz sposób komunikacji z klientem. Na zajęciach praktycznych prowadząca wyjaśniła w przystępny sposób wszystkie zagadnienia, które przydadzą się podczas prowadzenia zajęć na basenie. Prowadząca odpowiadała merytorycznie na każde zadanie pytanie uczestników.”

Katarzyna Siwek

uczestniczka, instruktorka Aqua Aerobik z Figurą

„Bardzo dobrze zorganizowane szkolenie, dużo praktyki, dużo nowych pomysłów, spełnione oczekiwania, czas wykorzystać w trakcie zajęć.”

Marta Bilicz

uczestniczka, instruktorka Aqua Aerobik z Figurą

„Agata świetnie prowadzi szkolenie. Dużo wiedzy, pasji oraz świetna organizacja. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu. Cieszę się również, że mogę współpracować z firmą „Figura”, która dba o swoich pracowników.”

Renata Grochowska

uczestniczka, instruktorka Aqua Aerobik z Figurą

„ Bardzo dobre szkolenie. Super organizacja. Miła atmosfera i instruktor, który ma ogromną wiedzę i doskonale umie ją przekazać. Daje ogrom pomysłów i inspiracji na tworzenie swoich zajęć.”

Arek Grochowski

uczestnik, instruktor Aqua Aerobik z Figurą

„Bardzo wartościowa była część praktyczna szkolenia. Rozwinęła ona wachlarz możliwości.”

Agata Idzik

uczestniczka

„Prowadząca z dużą wiedzą, widać że „siedzi w temacie”, stanowi świetny przykład skarbnicy pomysłów na prowadzenie zajęć. Warto przyjść, „przećwiczyć na sobie” i zdecydować czy jest się ulepionym z odpowiedniej gliny do prowadzenia zajęć.”

Łukasz Kozłowski

uczestnik

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami na instruktora aqua aerobiku to skontaktuj się z nami telefonicznie 733 412 477 mailowo  figura.waw@gmail.com

NUMER KONTA

Szkolenie Aqua Aerobik Instruktor 71 1140 2004 0000 3702 7825 4009

Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne „Figura” Sp. z o.o.

03-982 Warszawa, ul. Abrahama 2A/1
NIP 113-286-03-32
REGON 146364341