TERMIN: 6 i 20 październik. Szkolenie "Aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć" plus 5 zajęć praktyk gratis.

OPIS SZKOLENIA: Firma “Figura” działa od 1997 roku. Jako pierwsza w Warszawie rozpoczęła prowadzenie i organizowanie zajęć aqua aerobiku. W tej chwili prowadzimy zajęcia na 12 basenach na terenie Warszawy, a także współpracujemy z różnymi instytucjami, gdzie organizujemy i prowadzimy zajęcia aqua aerobiku. Organizowane przez nas szkolenie jest wynikiem wieloletnich doświadczeń.  Każdy z instruktorów, który weźmie udział w szkoleniu będzie miał możliwość przyszłej współpracy na zastępstwo lub na stałe w charakterze instruktora w firmie Figura.

Czego nauczysz się na szkoleniu? Poznasz:

 • główne zagadnienia dotyczące zajęć aqua aerobiku,
 • techniki zasad prowadzenia zajęć zarówno na płytkiej jak i głębokiej wodzie,
 • ćwiczenia z użyciem różnego rodzaju sprzętu,
 • zasady bezpieczeństwa podczas ćwiczeń w wodzie,
 • jak rozplanować zajęcia aqua aerobiku,
 • zasady budowania relacji z klientami,
 • na prośbę uczestników dodaliśmy godzinny moduł, w którym każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnie poprowadzić blok ćwiczeń.

TERMIN: 6 październik 2019.

10.00 – 11.30 sala
11.30 – 12.30 basen
12.30 – 14.00 sala
14.00 – 16.00 basen

TERMIN: 20 październik 2019 Warsztaty

MIEJSCE: ul. Geodetów 1 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7

Szkolenie poprowadzi:
mgr Agata Korczykowska

Fizjoterapeuta, trener personalny, instruktor fitness i aqua aerobik, w branży od 10 lat.

Wymagania: student lub absolwent AWF, IKW, Akademia Medyczna lub innej uczelni Wydział rehabilitacja lub rekreacja lub instruktor fitness.

Każdy z uczestników otrzyma:

 1. Certyfikat ukończenia szkoleniu aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć.
 2. Istnieje możliwość uzyskania drugiego certyfikatu odbywając min 5 zajęć praktycznych aqua aerobiku, które odbywasz na naszych zajęciach w ciągu 3 miesięcy całkowicie za darmo.
 3. Materiały szkoleniowe.
 4. Każdy uczestnik zostanie wpisany do bazy instruktorów aqua aerobiku CRR Figura i będzie otrzymywał informacje o możliwości współpracy.

Dlaczego warto ukończyć szkolenie “Aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć”?

 1. Zajęcia aqua aerobiku stają się coraz bardziej popularne, liczba basenów rośnie i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że są one bardzo skuteczne.
 2. Zajęcia te są przeznaczone również dla osób starszych, a jak wiemy społeczeństwo się starzeje i takich osób jest coraz więcej oraz mają coraz większą świadomość, że należy dbać o swoje zdrowie.
 3. Zajęcia aqua aerobiku to połączenie fitnessu z rehabilitacją. Ponieważ ćwiczenia wykonywane są w wodzie w odciążeniu mogą brać w nich udział osoby, które mają problemy z kręgosłupem, stawami, z dużą nadwagą, a więc osoby, które nie mogą brać udziału w innych rodzajach ćwiczeń. Dlatego liczba osób uczęszczających na zajęcia aqua aerobiku na pewno będzie rosła.
 4. Z naszego doświadczenia wynika, że jest bardzo dużo instruktorów zajęć fitness natomiast liczba instruktorów zajęć aqua aerobiku wciąż jest niewystarczająca na rynku.

Dlaczego warto ukończyć szkolenie “Aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć”?

 1. ponieważ mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tych zajęć i stawiamy przede wszystkim na praktykę;
 2. dodatkowo tylko u nas po ukończeniu kursu po którym otrzymujesz certyfikat możesz otrzymać drugi certyfikat odbywając odpowiednią ilość godzin praktycznych, które odbywasz na naszych zajęciach całkowicie za darmo;
 3. istnieje możliwość pracy dla najlepszych w naszej firmie.

Zawód instruktora aqua aerobiku na pewno będzie jeszcze długo poszukiwanym zawodem na rynku. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat szkolenia “Aqua aerobik teoria i metodyka prowadzenia zajęć” zadzwoń do nas a odpowiemy na wszystkie twoje pytania nr tel. 506 889 236

6

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami na instruktora aqua aerobiku to skontaktuj się z nami telefonicznie 506 899 236 lub mailowo figura.waw@gmail.com