Menu Zamknij

Gdzie prowadzimy zajęcia?

Zajęcia aqua aerobiku prowadzimy na 16 lokalizacjach  w Warszawie i w Piasecznie. Aqua aerobik prowadzimy w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele. 

W tym artykule uzyskasz najważniejsze informacje o basenach, na których prowadzimy zajęcia Aqua Aerobik z Figurą. 

AQUA AEROBIK ANIN

Aqua aerobik w Aninie mieści się przy ul. V Poprzeczna 22. Głębokość tego basenu to 1,20 m x 1,80 m (basen sportowy) oraz 0.9-1.35m (basen rekreacyjny) . Temperatura wody ma 28 stopni C. Basen wyposażony jest w tory do ćwiczeń aqua aerobiku, gejzer – hydromasaż denny i hydromasaż ścienny, leżanki, kurtynę wodną, sztuczną rzekę, jacuzzi 6-osobowe i zjeżdżalnię o długości 69 m. Dodatkowo, można skorzystać z sauny suchej lub parowej. Po zajęciach aqua aerobiku można zostać chwilę dłużej, aby skorzystać z atrakcji. Basen jest bardzo ładny, a dojazd łatwy. Aqua aerobik w Aninie prowadzimy w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki (godziny wieczorne) i niedziele (godziny poranne). Parking: bezpłatny parking na 168 pojazdów.

AQUA AEROBIK BIELANY

Aqua aerobik prowadzimy przy ul. przy ul. Conrada 6 oraz przy ul. Lindego 20. Te baseny są dość głębokie, ponieważ jest to 1,20 m x 1,80 m. Na aqua aerobik przy ul. Conrada możecie przyjść w poniedziałki, środy (19:30-21:00)  lub niedziele (11:00-1:30).  Temperatura wody ma 28 stopni C.  Na aqua aerobik przy ul. Lindego zapraszamy we wtorki i czwartki (godziny wieczorne) oraz w niedziele (godziny poranne). Aby zrelaksować się po wodnych ćwiczeniach na basenie można skorzystać z jacuzzi. W obiekcie znajdują się dwie sauny: damska i męska. Każda z nich składa się z trzech pomieszczeń: szatni, WC oraz sauny właściwej, w której znajdują się dwie ławki i piec. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

AQUA AEROBIK MOKOTÓW

Na Mokotowie mamy aż trzy lokalizacje. Pierwszy basen jest na ul. Bełskiej 1/3 – tam głębokość jest średnia, wynosi  0,90 m x 1,65 m. Temperatura wody ma 28 stopni C. Na ul. Niegocińskiej 2A jest idealny basen dla osób, które nie potrafią pływać – jego głębokość to  1,40 m. Temperatura wody ma 27 stopni C.  Na ul. Bełskiej zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach wieczornych. Na Niegocińską zapraszamy w poniedziałki i środy na 19:00, 19:30 lub 20:00.  Na Aqua Aerobik z Figurą na ul. Barcelońskiej 8 zapraszamy we wtorki i czwartki o 20:00 oraz o 20:30. Belvedere Residence: Apartamenty ul. Sułkowicka 2/4 znajduje się w wyśmienitej lokalizacji, w sercu Mokotowa i oferuje nowoczesny basen wraz z innymi udogodnieniami. 

AQUA AEROBIK OCHOTA

Jeśli masz blisko na Ochotę to cudownie, bo prowadzimy tam zajęcia aż na trzech basenach – na ul. Rokosowskiej 10, na ul. Geodetów 1 oraz na ul. Banacha 2A. Basen na ul. Geodetów należy do głębokich – ma 1,20 m x 1,80 m. Basen przy ul. Rokosowskiej 10 25×12,5 metra, głębokość 1,35 do 1,8 metra, temperatura 28°C (basen sportowy), 100 m² lustra wody, głębokość 1,35 metra, temperatura 30°C (basen rekreacyjny). Na ul. Rokosowskiej można zostać i popływać chwilę dłużej lub skorzystać z atrakcji takich jak: zjeżdżalnie, gejzery, parasol wodny, masaże wodne, rwąca rzeka a także zjeżdżalnia o długości 70 metrów. Na terenie pływalni znajduje się kawiarnia oraz sklepik z akcesoriami pływackimi.

AQUA AEROBIK PRAGA POŁUDNIE 

Od niedawna prowadzimy zajęcia na ,,Wodniku’’ przy ul. Bora Komorowskiego 40 oraz na ,,Szuwarku’’ przy ul. Biłgorajskiej 2.  Kryta pływalnie ,,Wodnik” ma basen sportowy oraz basen rekreacyjny – o głębokości 1,1 m, z gejzerami, leżankami wodnymi oraz kaskadą- zjeżdżalnię rynnową o długości 70m oraz jacuzzi Ponadto na basenie po ćwiczeniach aqua aerobiku jest: sauna, solarium, taras do kąpieli słonecznych, salon gier. Basen „Szuwarek” oferuje:- basen sportowy – o wymiarach 25m x 12,5m i głębokości od 1,4m do 1,8m. Na pływalni jest siłownia oraz sala fitness.

AQUA AEROBIK PRAGA PÓLNOC 

Nie zapominamy o Pradze Północ. Tam zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach wieczornych. Zapraszamy na basen przy ul. Namysłowskiej 8 oraz Jagiellońskiej 7. Basen przy ul. Namysłowskiej ma głębokość 1,10 m x 1,65 m.  Temperatura wody ma 28 stopni C. Basen przy ul. Jagiellońskiej jest nieco głębszy – jego głębokość to 1,20 m x 1,80 m. Temperatura wody ma 26 stopni C. Na ul. Jagiellońskiej można zostać i popływać chwilę dłużej lub skorzystać z atrakcji takich jak: sauna, jacuzzi, rwąca rzeka oraz zjeżdżalnia. 

AQUA AEROBIK PIASECZNO

Mieszkasz w okolicy Piaseczna? Świetnie się składa, ponieważ prowadzimy zajęcia przy ul. Sikorskiego 20 we wtorki, czwartki (w godzinach wieczornych) i w niedziele (rano). Basen w Piasecznie ma głębokość 1,15 m x 1,65 m.  

AQUA AEROBIK STEGNY

Na Aqua Aerobik z Figurą na ul. Barcelońskiej 8 zapraszamy we wtorki i czwartki o 20:00 oraz o 20:30. 

AQUA AEROBIK WILANÓW

W Wilanowie możecie poćwiczyć aqua aerobik w poniedziałki i środy o 20:00 oraz o 20:30. Basen mieści się przy ul. Gubinowskiej 28/30

AQUA AEROBIK WOLA

Na Woli zajęcia mamy w nowo wyremontowanym basenie ,,Delfin” przy ul. Kasprzaka 1/3. Kryta pływalnia ,,Delfin” to nowoczesny kompleks sportowo – rekreacyjny. Basen wyposażony w stacje masażu podwodnego na kręgosłup i nadwodnego na kark, mostek z wodospadem, relaksujące jacuzzi oraz całoroczną zjeżdżalnię wodną. W brodziku dla dzieci znajduje się zjeżdżalnia – słonik oraz fontanna. Zajęcia Aqua Aerobik z Figurą odbywają się tam we wtorki oraz czwartki o godzinie 20:00 oraz 20:30. Dzięki zastosowaniu ramp podjazdowych, specjalnych wind, systemu drzwi, rozwiązań pomocniczych i wydzielonych toalet, obiekt dostosowany jest do swobodnego ruchu osób niepełnosprawnych. Przy basenie jest parking.  

Zajęcia na basenie ,,Foka” przy ul. Esperanto 5 prowadzimy ww wtorki o 20:15 oraz w czwartki o 20:00. Pływalnia posiada bezpłatny parking dla klientów OSIR Wola w godzinach przebywania na pływalni „Foka”, w pozostałych przypadkach opłata za parking jest zgodna z regulaminem parkingu. Pływalni Foka został przydzielony status obiektu dostępnego dla osób z niepełnosprawnościami przez „Niepełnosprawnik”. Pływalnia oferuje: basen sportowy o wymiarach 25mx12,5m, basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią dla dzieci, dwie wanny jacuzzi. 

AQUA AEROBIK WŁOCHY

Na basenie OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18 zajęcia z aqua-aerobiku prowadzimy we wtorki i czwartki o 20:00.  Na basenie OSiR Włochy znajduje się sześć torów pływackich. W sąsiedztwie głównej pływalni znajduje się brodzik (służy on głównie do nauki pływania dzieci w wieku 5-12 lat), jacuzzi oraz zjeżdżalnia wodna.