Menu Zamknij

Zasady sprzedaży karnetów

 1. Sprzedaż  karnetów na zajęcia aqua aerobiku w kolejnym miesiącu dla stałych klientów rozpoczyna się zawsze w przedostatnią środę albo w przedostatni poniedziałek miesiąca, zależy to od układu dni w kalendarzu. 
 2. Sprzedaż dla stałych klientów trwa równo 1 tydzień 
 3. Karnet dla stałych klientów w tym terminie  jest udostępniany po zniżkowej cenie
 4. Karnet można zakupić klikając przycisk kup karnet na stronie głównej www.aqua-aerobik.pl, po kliknięciu zostaną Państwo przeniesieni do nowej platformy zakupu karnetów.
 5. Aby zakupić karnet przez nasz portal należy się zarejestrować.
 6. Od tego sezonu wprowadzimy również zasadę, że stali klienci posiadający karty partnerów, to jest Benefit, FitProfit lub OK system, będą musiały zarezerwować sobie w ciągu tygodnia sprzedaży dla stałych klientów miejsce przez  formularz rejestracja kart partnerów
 7. Sprzedaż dla osób nowych, które chciałyby dołączyć do naszych zajęć aqua aerobiku, rozpocznie się w ostatnią środę lub w poniedziałek miesiąca.
 8. Osoby nowe, które chciałaby zapisać się na zajęcia aqua aerobiku a nie mają w tej chwili możliwości, bo nie ma miejsc albo nie ma otwartych zapisów prosimy o zapis przez formularz lista osób oczekujacych. Obiecujemy, że poinformujemy Cię od razu, gdy ruszą zapisy na Twoja grupe.
 9. Utworzyliśmy też specjalną sekcję dla osób zainteresowanych innymi godzinami zajęć i nowymi grupami, swoje zainteresowanie można zgłosić przez formularz nowe grupy.
 10. Zachęcamy do polubienia naszego facebooka , gdzie znajdują się wszystkie bieżące informacje. Znajdziecie nas na facebooku jako Aqua Aerobik z Figurą. 
 11. Zachęcamy również do subskrybcji naszego kanału na youtube, gdzie znajdziecie filmy z ćwiczeniami oraz bieżące informacje. Znajdziecie go na you tube pod nazwą Centrum Figura. 
 12. Oferujemy trzy rodzaje karnetów: karnety 1 miesięczne, karnety 3-miesięczne i karnety 6-miesięczny. Oczywiście przy zakupie karnetu innego niż miesięczny, cena jest proporcjonalnie niższa – i jak zawsze, stali klienci otrzymują dodatkowe zniżki, jeżeli zakupu dokonują w terminie sprzedaży dla stałych klientów. 
 13. Będziemy informować Was mailowo oraz smsowo o momencie ruszenia sprzedaży. 

 

Wierzymy, że te zasady zapewnią Wam gwarancję miejsca w wybranej grupie i sprawią, że udział w zajęciach aqua aerobiku będzie dla nas będzie jeszcze lepszym doświadczeniem.