Menu Zamknij

Zasady zapisów na zajęcia Aqua Aerobiku z Figurą

Zapisy na nowy miesiąc zawsze odbywają się w podanej kolejności:

1. Stali klienci.

Zapisy rozpoczynają się zawsze 16 dnia miesiąca poprzedzającego (np. zapisy na luty dla stałych klientów zawsze startują 16 stycznia – niezależnie od dnia tygodnia):

  • Dla posiadaczy karnetu subskrypcyjnego: Płatność odnawia się automatycznie, bez dodatkowych działań.
  • Dla klientów bez subskrypcji: W dniu zapisów otrzymają e-mail z linkiem do zapisów, który pozwoli na zakup karnetu do tej samej grupy, co w miesiącu poprzedzającym
2. Zmiana miejsc w grupach dla stałych klientów.
 
Dokładna data zmiany grup dla stałych klientów podana zostanie w mailu „Kalendarz Zapisów”. Zmiana możliwa jest wyłącznie telefonicznie, w godzinach 10:00-12:00 w wyznaczonym wcześniej dniu.
 
3. Powracający klienci.
 

Klienci, którzy już wcześniej uczęszczali na nasze zajęcia, ale z różnych przyczyn z nich zrezygnowali, otrzymują od nas mail z ukrytym linkiem do zapisów w wyznaczonym dniu o godzinie 14:00. Dokładny dzień startu zapisu, dla osób powracających, będzie określony w mailu „Kalendarz zapisów”. 

4. Nowi klienci.

Sprzedaż otwarta, poprzez naszą stronę internetową, rozpoczyna się zazwyczaj w przedostatni poniedziałek lub czwartek miesiąca, o dokładnej dacie startu zapisów zostaną poinformowane osoby zapisane na listę osób oczekujących drogą mailową. Dodatkowo, data startu zapisów dla nowych osób będzie widoczna, po 16 dniu miesiąca, na pasku u góry naszej strony.

  • Osoby zapisane na listę osób oczekujących otrzymują link z możliwością zapisu 3 godziny przed oficjalnym startem zapisów, czyli o godzinie 12:00 w dniu rozpoczęcia sprzedaży.
  • Oficjalna sprzedaż rusza tego samego dnia o godzinie 15:00 na naszej stronie internetowej www.aqua-aerobik.pl w zakładce „Kup Karnet„.

Jeśli jesteś zainteresowana zajęciami aqua aerobiku i chciałabyś dostawać informację o starcie zapisów lub wolnych miejscach na wybranym przez Ciebie basenie, zapisz się na listę osób oczekujących klikając przycisk poniżej 👇

Zawsze w trakcie trwania zapisów dla nowych klientów część miejsc jest już zajęta przez naszych stałych klientów. Co więc zrobić, żeby dostać się do wybranej grupy?

💦 Jeżeli w grupie do której chciałabyś dołączyć będą miejsca, to zapisz się jak najszybciej.

💦 Jeżeli w grupie, do której chciałabyś dołączyć nie ma już miejsc, to zapisz się na ten sam basen, ale na mniej korzystną godzinę, a od kolejnego miesiąca będziesz mogła w pierwszej kolejności zmienić grupę.

💦 Jeżeli na basenie, na który chciałabyś się zapisać nie ma już miejsc to zapisz się na basen w pobliżu, a od kolejnego miesiąca będziesz mogła w pierwszej kolejności zmienić grupę.

💦 Jeżeli na basenie, na który chciałabyś się zapisać nie ma już miejsc to zapisz się na listę osób oczekujących. Damy Ci znać jeśli uda nam się otworzyć nową grupę lub zwolnią się miejsca.