Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne FIGURA istnieje od 1997 r. Jako pierwsi wprowadziliśmy zajęcia aqua-aerobiku na rynek warszawski. Dlatego też możemy poszczycić się największym doświadczeniem w tym zakresie.

W tej chwili zajęcia aqua-aerobiku prowadzimy w 12 lokalizacjach na terenie Warszawy i okolic. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów fizjoterapeutów – absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego oraz Akademii Medycznej, co przekłada się na wysoki poziom, bezpieczeństwo i efektywność zajęć. O naszym profesjonalizmie może świadczyć fakt posiadania w swoim gronie wielu zaufanych klientów, jak i wciąż napływających nowych chętnych ceniących sobie zdrowie i sprawność fizyczną. ZOBACZ OPINIE.

Centrum FIGURA była gościem programów telewizyjnych takich jak „Kawa czy Herbata” czy „Dzień dobry TVN” . Wspólnie z miesięcznikiem “Super Linia” wielokrotnie organizowała Programy Odchudzania oraz metamorfozy. W miesięczniku “Dama Pik” udzielaliśmy porad dotyczących zdrowego stylu życia.

1
lat
doświadczenia na rynku
1
basenów
w Warszawie i okolicach

Jesteśmy także finalistą wielu wyróżnień m.in. Laureatem II nagrody w Konkursie o Złoty Laur. 

Aktywnie bierzemy udział w różnego typu inicjatywach. Współpracujemy z blogiem www.wpogonizazdrowiem.pl, gdzie można znaleźć informacje o zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej.

Wspieramy fundację promująca zdrowy styl życia “Nowa Era”.