Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne FIGURA istnieje od 1997 r. Jako pierwsi wprowadziliśmy zajęcia aqua-aerobiku na rynek warszawski. Dlatego też możemy poszczycić się największym doświadczeniem w tym zakresie.

W tej chwili zajęcia aqua-aerobiku prowadzimy w 12 lokalizacjach na terenie Warszawy i okolic. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów fizjoterapeutów – absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego oraz Akademii Medycznej, co przekłada się na wysoki poziom, bezpieczeństwo i efektywność zajęć. O naszym profesjonalizmie może świadczyć fakt posiadania w swoim gronie wielu zaufanych klientów, jak i wciąż napływających nowych chętnych ceniących sobie zdrowie i sprawność fizyczną. ZOBACZ OPINIE

Centrum FIGURA była gościem programów telewizyjnych takich jak „Kawa czy Herbata” czy „Dzień dobry TVN” . Wspólnie z miesięcznikiem “Super Linia” wielokrotnie organizowała Programy Odchudzania oraz metamorfozy. W miesięczniku “Dama Pik” udzielaliśmy porad dotyczących zdrowego stylu życia.

1
lat
doświadczenia na rynku
1
basenów
w Warszawie i okolicach

Jesteśmy także finalistą wielu wyróżnień m.in. Laureatem II nagrody w Konkursie o Złoty Laur. 

Wielokrotnie pytacie nas o różne sprawy dotyczące zajęć aqua aerobiku, dlatego specjalnie dla Was postanowiliśmy nagrać film informacyjny, na którym udzielamy kompleksowej informacji na temat tej aktywności fizycznej. Na filmie opowiadam Wam o tym:

· jaką przewagę ma aqua aerobik w stosunku do innych aktywności fizycznych,

· jakie korzyści przynoszą regularne ćwiczenia w wodzie,

· dlaczego łatwo schudnąć i wymodelować sylwetkę podczas zajęć aqua aerobiku,

· a także co zrobić, aby nie chorować w okresie zimowym.

W filmie znajdziecie również informacje dotyczące tego:

· co zabrać na basen

· gdzie prowadzimy zajęcia

· jak należy się na nie zapisać

· a także informacje o tym jak zmotywować się do regularnych i systematycznych ćwiczeń.