Menu Zamknij

POZNAJ OPINIE O AQUA AEROBIKU Z FIGURĄ!

Nie jesteś pewna/ny czy nasze zajęcia są dla Ciebie? Przeczytaj opinie naszych Klientek/ów i zobacz dlaczego warto do nas dołączyć! Zapraszamy również na naszego facebooka i instagrama, gdzie możesz zobaczyć nasze zajęcia „od środka”! 

Nasze media społecznościowe

klientki aqua aerobik z figurą opinie

OPINIE

Jestem uczestniczką zajęć Aqua aerobiku z FIGURĄ od 7 miesięcy. Już po kilku zajęciach poczułam różnice w mojej kondycji. Ustąpiły dolegliwości bólowe, wynikające z dotychczas „siedzącego” trybu życia. Te zajęcia po prostu uzależniają, ale pozytywnie.

Małgorzata

Klientka Aqua Aerobiku z Figurą

Świetne zajęcia -profesjonalni instruktorzy, dobra zabawa ,a przy okazji bez większego wysiłku poprawia się sylwetkę. Nie ważę się , ale widzę zmianę w rozmiarze, a co najważniejsze mój kręgosłup przestał się domagać uwagi. Aqua aerobik dwa razy w tygodniu stał się stałym punktem w moim kalendarzu, po 9 miesiącach ćwiczeń żałuję tylko jednego – że tak późno się na to zdecydowałam.

Renata

Klientka Aqua Aerobiku z Figurą

Ćwiczenia w wodzie dają mnóstwo radości, odprężają, pozwalają utrzymać dobrą kondycję bez nadmiernego obciążania stawów.

Inga

Klientka Aqua Aerobiku z Figurą

Nie mogło mnie spotkać nic lepszego od wzięcia udziału w zajęciach aqua aerobiku. Po prostu chce się zyc! Lepsza odporność, znikający tłuszczyk,świetna atmosfera a jeszcze zaczęłam zajecia fitness na sali. Naprawdę czuje i uśmiecham się cudownie. Dziękuję.

Beata

Klientka Aqua Aerobiku z Figurą

Poznaj opinie naszych klientek

Chcesz do nas dołączyć?

Zapisz się na listę osób oczekujących, a my odezwiemy się, jak tylko ruszą zapisy lub zwolni się miejsce w grupie, do której chcesz się zapisać.