Menu Zamknij

Pomoc dla Ukrainy

Sytuacja jest bardzo trudna. Właściwie to nie ma słów, żeby opisać, to co dzieje się u naszych Sąsiadów…

Część z Was, która chodzi na nasze zajęcia, ma na Ukrainie rodzinę, bliskich. Nawet nie wyobrażamy sobie co czujecie w tym momencie… Jeśli potrzebujecie naszego wsparcia – jesteśmy dla Was. Piszcie do nas.

🇺🇦 Kursantka zaprzyjaźnionej z nami Szkoły Tańca Perfekta zorganizowała dach nad głową dla ok. 50 osób z Ukrainy. Głównie kobiety z dziećmi.
Potrzebne są ubranka i buty dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 12 lat. Można je dostarczyć do nas do siedziby firmy ul.Guderskiego 3.
Mogę je tez odebrać bezpośrednio na basenie, będę pisała Wam na bieżąco, gdzie będę jeździć. Dziś będę na Sułkowickiej i na Niegocińskiej.

🇺🇦 Mamy też karimaty, które możecie odebrać lub możemy Wam dowieźć na terenie Warszawy. Jeśli macie osoby do przenocowania, to na pewno się przydadzą.

🇺🇦 Na swoich social mediach możemy udostępniać ogłoszenia. Jeśli szukacie miejsc noclegowych dla osób z Ukrainy, potrzebujecie żywności, ubrań czy środków higienicznych, piszcie do nas.

🇺🇦 Cały przychód przez najbliższe 2 tygodnie z Ćwiczeń Online Zdrowy Kręgosłup pójdzie na pomoc Ukrainie, zajęcia odbywają się online wtorki i czwartki o 19:00 koszt to 54 zł https://www.aqua-aerobik.pl/produkt/cwiczenie-online/

Czasy są trudne, dlatego tak bardzo potrzebne jest zjednoczenie i wzajemne wsparcie.


💙💛 Jesteśmy z Wami – Slava Ukraini! 💙💛