Menu Zamknij

Podsumowanie roku 2023 z Aqua Aerobik z Figurą

 

Rok 2023 niedługo przejdzie do historii, dlatego w Aqua Aerobiku z Figurą postanowiliśmy podsumować to, co udało nam się zdziałać w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Sami zobaczcie, jak zmieniliśmy i rozwinęliśmy się dla Was!

STYCZEŃ

Nowy rok rozpoczęliśmy od akcji noworocznej, w której, kupując karnet 3-miesięczny, mogliście zyskać kurs „Jak realizować swoje cele?” w gratisie!

LUTY

Luty był intensywnym miesiącem. 

Na początku przeprowadziliśmy szkolenie Aqua Aerobik Instruktor na basenie przy ulicy Geodetów. Dzięki temu część naszych instruktorów miała okazję poszerzyć swoją wiedzę, a my pozyskaliśmy także nowych prowadzących. 

Następnie z okazji Walentynek mieliście okazję zabrać ukochaną osobę na darmowe zajęcia aqua aerobiku i wspólnie spędzić aktywnie czas. 

Dodatkowo, udało nam się przeprowadzić sesję zdjęciową z uczestniczkami zajęć na basenie przy ulicy Bełskiej. 

I to jeszcze nie wszystko! W lutym rozpoczęliśmy także zajęcia na 2 nowych basenach: w Międzylesiu na basenie przy ulicy Mrówczej oraz na Kabatach na basenie przy ulicy Pod Strzechą.

MARZEC

W marcu do naszych lokalizacji dołączył kolejny basen. Zaczęliśmy ćwiczyć na Ochocie na basenie przy ulicy Księcia Trojdena. 

Ruszyliśmy też z kolejną akcją. Tym razem przy zakupie karnetu 3-miesięcznego otrzymywaliście bonus w postaci raportu o długowieczności.

MAJ

W maju odbyły się pierwsze konsultacje z fizjoterapeutą, które okazały się strzałem w dziesiątkę i na stałe zapisały się w naszym harmonogramie. Od tego czasu co miesiąc nasi fizjoterapeuci prowadzą dla Was porady telefoniczne, a miejsca zawsze znikają w mgnieniu oka. 

Maj był też okazją, aby zabrać na zajęcia aqua aerobiku mamę lub córkę, a to wszystko za sprawą akcji z okazji Dnia Matki.

A dodatkowo, kilku z uczestników naszych zajęć wzięło udział w reklamie LIDLA!

CZERWIEC

W czerwcu zakończyliśmy VI Edycję Wyzwania Aqua Aerobik z Figurą i zorganizowaliśmy spotkanie dla wszystkich najwytrwalszych, którzy ćwiczyli z nami przez całe 9 miesięcy, od października aż do czerwca. Każdy uczestnik został nagrodzony pamiątkowym pucharem, a my mogliśmy spędzić trochę czasu w miłym towarzystwie. 

W czerwcu przypadał też Dzień Przyjaciela, więc mieliście okazję zabrać na darmowe zajęcia bliską Wam osobę.

LIPIEC

Wakacje rozpoczęliśmy od sesji zdjęciowej „Metamorfozy”. Spotkaliśmy się z osobami, które regularnie uczęszczały na nasze zajęcia aqua aerobiku, aby opowiedziały nam o swoich efektach i motywacjach. Sesja odbyła się najpierw w parku, a później na basenie przy ulicy Geodetów. 

Udało nam się zorganizować także pracowniczą integrację, w czasie której udaliśmy się na spływ kajakowy. Dzięki temu naładowaliśmy baterię i byliśmy gotowi na kolejne pół roku intensywnej pracy. 

Na sam koniec miesiąca zorganizowaliśmy spotkanie dla nowych osób, które stało się już naszą małą tradycją. Co miesiąc zapraszamy wszystkich nowych klientów na spotkanie online na Google Meets, tak aby mogli przyjść na pierwsze zajęcia nie martwiąc się już o nic.

WRZESIEŃ

Po wakacjach wróciliśmy z aż 3 nowymi lokalizacjami. Rozpoczęliśmy zajęcia na basenie „Sante” przy ulicy Jagiellońskiej, na basenie przy ulicy Kawęczyńskiej oraz na basenie przy ulicy Hirszfelda. 

Dodatkowo, osoby, które zakupiły karnet 3-miesięczny otrzymały w gratisie kurs „Jak schudnąć? 7 prostych nawyków” prowadzony przez dr dietetyki Klaudię Kotecką-Majchrzyk.

PAŹDZIERNIK

Nowy miesiąc rozpoczęliśmy od spotkania „Wymiana doświadczeń”, w czasie którego nasi instruktorzy mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami i zainspirować się nawzajem. 

Ruszyliśmy też z kolejną, już VII Edycją Wyzwania Aqua Aerobik z Figurą, do którego zostali zapisani wszyscy Ci, którzy wykupili karnet w październiku. 

Dodatkowo, wprowadziliśmy nowy system informatyczny, który usprawnił zakup karnetów, a także umożliwił Wam zaznaczanie nieobecności i zgłaszanie chęci odrabiania zajęć bezpośrednio przez naszą stronę.

LISTOPAD

W listopadzie przeprowadziliśmy kolejne, już drugie w tym roku, szkolenie Aqua Aerobik Instruktor. 

Wprowadziliśmy także centralkę telefoniczną, która ma za zadanie usprawnić nam kontakt z Wami. Przypominamy więc, że mamy teraz nowy numer: 575 040 707.

GRUDZIEŃ

Aby mieć pewność, że każdy z Was wyjdzie zadowolony z zajęć, w grudniu wprowadziliśmy audyty instruktorów. Dzięki nim jesteśmy w stanie na bieżąco dawać wskazówki naszym instruktorom i czuwać nad tym, aby poziom naszych zajęć był jak najwyższy. 

Chcieliśmy też pomóc Wam ze świątecznymi przygotowaniami, więc zorganizowaliśmy akcję „Podaruj karnet na prezent”, w której mogliście kupić swoim bliskim lub sobie prezent na święta w postaci karnetu na miesiąc styczeń w promocyjnej cenie. 

Grudzień nie mógł obyć się także bez spotkania świątecznego z naszymi instruktorami. W czasie, którego mogliśmy podsumować cały rok i spędzić razem miło czas.

Ogłosiliśmy też kolejną akcję tym razem noworoczną. Do każdego zakupionego karnetu 3-miesięcznego dodajemy w gratisie kurs “Jak skutecznie realizować cele?”. 

Rozpoczęliśmy też bezpłatne wyzwanie “Jak skutecznie realizować cele w 2024?”, które wciąż trwa. Wyzwanie to seria darmowych LIVE’ów, w których pomagamy podsumować rok 2023 i stworzyć plan działania na 2024.

 

Tak właśnie wyglądał rok 2023 w wykonaniu Aqua Aerobik z Figurą! Zachęcamy Was do podsumowania swojego i do zobaczenia w nowym roku!

 

Film podsumowujący: https://youtu.be/aZ0eqYUaEmI

 

Opublikowany wAqua Aerobik

Przeczytaj również...